BONVIVÁN

Bonjour, Mesdames et Messieurs…

Vítejte na mém webu, na kterém Vám rád představím trochu z mých specialit…ochutnat už budete muset sami. Mám osobně velmi rád francouzskou kvalitní gastronomii a už můj děda říkával, že se mám pořádně nasnídat, o oběd se rozdělit s přítelem a večeři nechat nepříteli. U mě v bistru se tedy určitě můžete dobře nasnídat nebo skvěle poobědvat s přáteli. V čase večeře už pro Vás budu zase připravovat snídani na další den. 

Protože jsem trochu gurmet, samozřejmě se pro Vás snažím vše připravovat z kvalitních, často lokálních a především čerstvých surovin a být velmi originální. K snídani Vám tedy mohu nabídnout absolutní novinku na českém trhu, kterou je pressotea – presovaný sypaný čaj, ze kterého mi jde knír stranou. Pro milovníky kávy také s velkou obezřetností vybírám ta nejlepší kávová zrna z kvalitních pražíren a vychutnat si u mě můžete také filtrovanou kávu, které se snažím v Čechách vrátit její trochu neprávem pošramocenou reputaci – a určitě Vám bude chutnat! 

Po celý den si pak můžete vychutnat naše výborné bagety nebo sendviče. Chutě jsou velmi individuální a já jsem si toho vědom. Proto máte v mém bistru možnost si kromě standartně definovaných druhů sestavit svou oblíbenou bagetu, sendvič, hamburger nebo salát. Chutím se meze nekladou. A už jste ochutnali můj červený hamburger? 

Chybí Vám také čerstvé ovocné a zeleninové džusy a limonády? Už nebudou – přijďte ochutnat šťávu z červené řepy, okurky nebo třeba zázvoru, mrkve či hrušky. U mě si vybere každý.

Bon appétit! Váš pan Bonviván

 hlava